Organizacja - Alkam Security

Organizacja

Naszą działalność prowadzimy poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w największych polskich miastach. Znajdujemy się w Warszawie (dwa oddziały), Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Współpracujemy także z grupą autoryzowanych dystrybutorów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Dział Handlowy zapewnia fachową i miłą obsługę naszych Klientów połączoną z wysoką jakością świadczonych usług. Młody i dynamiczny zespół handlowców służy poradą, udziela wszelkich informacji o produktach, a także udziela pomocy przy konfiguracji zakupionego u nas sprzętu. Klienci na terenie całego kraju jak i Unii Europejskiej otrzymają szybką i bezpieczną dostawę towaru na wskazany adres.

male-5

Dział Marketingu zajmuje się promocją, poszukuje nowych kanałów dystrybucji oraz prowadzi stałą analizę potrzeb rynku. Zespół specjalistów w sposób twórczy promuje wizerunek naszej firmy. Opracowywane materiały reklamowe zwracają uwagę swoją spójnością i przejrzystością. Dział marketingu jest strategicznym ogniwem naszej organizacji.

male-9

Dział Techniczny zajmuje się wdrażaniem i dostosowywaniem produktów do wymagań rynku, w tym celu opracowuje pełną dokumentację techniczną produktów. Przeprowadza testy, programuje i wspomaga uruchamianie większych systemów zabezpieczeń. Doskonała znajomość urządzeń, umożliwia w razie zaistnienia potrzeby, udzielenie wsparcia technicznego klientowi. Dział ten powadzi szkolenia dla pracowników, dystrybutorów oraz instalatorów współpracujących z Alkam Security.

male-1