O firmie - Alkam Security

O firmie

Zakres działalności

Alkam Security od 2006 roku specjalizuje się w imporcie i dystrybucji elektronicznych urządzeń z zakresu telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, automatyki budynku. Jesteśmy partnerem wiodących producentów takich jak: Hqvision, Paradox Security Systems, Satel, Ropam, Bosch, Fujinon, Pulsar, Elmes, Gorke, Camsat.

male-2

Integralnym elementem działalności jest opracowywanie dokumentacji technicznych, projektowych, począwszy od małych lokali mieszkalnych, aż po kompleksowe rozwiązania dla budynków komercyjnych. Współpracujemy z projektantami na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy projektantów i kosztorysantów systemów teletechnicznych.

male-3

Czynnie uczestniczymy w krzewieniu wiedzy związanej z branżą. Objęliśmy patronatem zespoły szkół w Warszawie oraz Piasecznie, gdzie prowadzimy cykliczne szkolenia, prezentacje, wykłady dla uczniów, jak również udostępniamy nasze urządzenia do celów edukacyjnych. Wspieramy również kadrę szkoły informując o nowościach i trendach rynkowych.

male-8