DAHUA - kamery kolorowe - Alkam Security

DAHUA – kamery kolorowe

  Alhua-top-1
  dahua-1mini

  Zobacz wszystko w kolorze

  Odkryj unikalną technologię Dahua Full Color i poczuj różnicę jaką daje monitoring nowej generacji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych przetworników Starvis o wysokiej czułości, oraz profesjonalnych obiektywów o aperturze F1.0, kamery umożliwiają obserwację w pełnym kolorze, nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Niedostępna dla typowych rozwiązań przemysłowych czułość na poziomie 0,001 Lux, pozwala uchwycić bogactwo barw i kolorów tam, gdzie zwykłe kamery wymagają zastosowania promienników podczerwieni i oferują wyłącznie odcienie szarości.

  Najwyższa jakość obrazu

  Kamery należące do serii Dahua Full Color oferują swoim użytkownikom najwyższą jakość reprodukowanego obrazu, ze znakomitą szczegółowością i kontrastem niezależnie od pory dnia lub nocy. Zachwyć się pięknymi barwami świtu lub doceń jak wiele odcieni ma noc. Achromatyczny obiektyw w połączeniu z przesłoną F1.0 znakomicie oddaje całe spektrum szczegółów obserwowanej sceny. Dodatkowo piksele o wielkości µ2,9 z podświetleniem wstecznym gwarantują, że finalny obraz będzie pozbawiony artefaktów lub nienaturalnych zniekształceń.

  dahua-2mini
  dahua-3mini

  Monitoruj inteligentnie

  Technologia Dahua Full Color otwiera nowe możliwości w zakresie wykorzystania inteligentnej analizy obrazu IVS. Teraz bez trudu możesz wyszukać osoby po szczegółach ubrania lub pojazdy po ich kolorze. Również w nocy, gdy konwencjonalne rozwiązania nie będą w stanie sprostać takim wymaganiom. Ponadto dzięki wysokiej czułości kamer nie ma konieczności stosowania w nich promienników podczerwieni, co znacząco ogranicza zużycie prądu, przekładając się tym samym na realne oszczędności finansowe.

  DOSTĘPNE MODELE
  dahua-1amini

  IPC-HFW5541T-ASE-0280B

  kup-mini
  dahua-2amini

  IPC-HDBW4239R-ASE-NI-0360B

  kup-mini
  dahua-3mini

  HAC-HFW1239T-A-LED-0360B

  kup-mini
  dahua-4mini

  HAC-HDW1239TL-A-LED-0280B

  kup-mini

  Category