TURBO HD - Alkam Security

TURBO HD

  |   Artykuły CCTV   |   No comment

Technologia Turbo HD to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie dla standardowych systemów analogowych. Wykorzystuje tradycyjny sposób komunikacji po kablach koncentrycznych jak również umożliwia korzystanie z transmisji po kablu UTP „skrętce” przy wykorzystaniu zwykłych transformatorów video na odległość nawet 300m. Pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD (1080p). Nie wymaga konfiguracji parametrów sieciowych kamer.  Pozwala na korzystanie z zalet kamer megapikselowych IP wykorzystując tradycyjną instalację a także zwykłe kamery analogowe dzięki czemu wykorzystywana jest przy modernizacjach istniejących systemów analogowych. System TurboHD korzysta z analogowej technologii HD-TVI (High Definition Transport Video Interface).

Charakterystyka

– rozdzielczości:  Full HD (1920×1080) i HD (1280x720p)

– bardzo wysoka jakość obrazu

– tradycyjny sposób instalacji jak przy standardowych systemach analogowych

– duże odległości transmisji: kabel koncentryczny do 300m, kabel UTP do 200m*

– wysoka odporność na zakłócenia

– brak opóźnień transmisji przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu

– jednoczesna transmisja wideo, audio oraz dwukierunkowa transmisja danych (sterowanie PTZ, menu OSD) za pomocą pojedynczego kabla

– możliwość pracy kamer  1080p,  720p, standardowych kamer analogowych oraz kamer IP w jednym systemie**

– łatwość instalacji i konserwacji

* odległość transmisji zależy m.in. od jakości zastosowanego okablowania oraz połączeń

** rejestratory umożliwiają jednoczesną obsługę kamer Full HD i HD w dowolnych konfiguracjach a także pozwalają na korzystanie ze standardowych kamer analogowych oraz kamer IP. Szczegółowe parametry urządzeń znajdują się w kartach katalogowych i na stronach produktów.

No Comments

Post A Comment